Martti Hallik

Martti Hallik

MarttiHallikTV

Martti on sõbralik ja avatud meelega loov inimene. Tema kanalist leiab kõige ausama vaate tema elule vlogide playlistist Kuid need vlogid pole üldsegi mitte tavapärased. Peale selle, et tuuakse kätte noore elu, kirgastatab vloge veel meeldiv visuaalne keel ja montaazid meid ümbritsevast ilust, mis tihtpeale meil endil tavaelus jäävad märkamata. Võib arvata, et YouTuberite sisu on suunatud noortele, siis Martti puhul on kindlasti ka vanemal vaatajaskonnal huvitav tema sisuga aega veeta.
Peale vlogide on Martti üks hulljulgemaid sisutootjaid Eestis. Mitte ükski väljakutse pole siiani niitnud poissi maha. Veedetud on 24 tundi käeraudades oma kaaslasega, söödud ära rusikasuurune sibul ja ka proovile panek töömaastikul ei murra noort.
Aga siinkohal ei jää ka puudu õpetlikust sisust. Peale selle, et vlogides kajastatakse mõtlikumaid teemasid ja antakse edasi positiivseid eluvaateid on Martti loonud oma õpetliku sisuformaadi kolme minuti kolmapäev. Nagu pealkiri ütleb - kolme minutilise ampsusuuruse videoga antakse kompaktselt edasi teavet alustades elulistest tõdedest kuni tehnika ülevaadeteni välja.

MÖÖRCH